Vrácení zboží do 14 dnů

Nevyhovující zboží zakoupené na e-shopu www.sackyvysavace.cz můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí.
Na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů nevzniká právo v případě zakoupení zboží v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (IČ).

Mohu vrátit vyzkoušené zboží?
Ano, pokud při vyzkoušení nedošlo k jeho opotřebení. Vyzkoušení znamená zprovoznění zboží a přiměřené otestování základních funkcí, které má zboží splňovat. Z výrobků však neodstraňujte ochranné fólie, či samolepky od výrobce. Toto vyzkoušení by však mělo sloužit pouze k nezbytnému seznámení se s vlastnostmi a funkcemi zboží, a to v takovém rozsahu, jako když si jej zkoušíte při koupi v kamenném obchodě. V opačném případě by šlo o používání zboží, při kterém by se jeho hodnota snižovala. I přesto je kupující oprávněn od kupní smlouvy odstoupit, avšak odpovídá prodávajícímu za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku použití. Toto snížení hodnoty je prodávající oprávněn odečíst od kupní ceny.


1. Ve 14 denní lhůtě nám zašlete na e-mail nebo poštou informaci o odstoupení od kupní smlouvy

   
    Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (PDF)

    Formular pro odstoupeni od kupní smlouvy do14 dnů (WORD)


Zboží co nejdříve (nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zašlete na naší adresu nebo předejte osobně na naší pobočce.

   Elektro Skalka s.r.o
   Klapkova 473/33
   18200 Praha 8

2. Vrácené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Ke zboží přiložte kopii faktury a Požadavek na odstoupení od kupní smlouvy
3. Přiložené dokumenty urychlí vyřízení vašeho požadavku.
4. Zboží uveďte pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
5. Zboží nezasílejte zpět na dobírku, zásilka bude odmítnuta.
6. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět.
7. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.MenuX

MenuX

Provozovatel SackyVysavace.cz webu, Elektro Skalka s.r.o, se sídlem Klapkova 473/33, IČ: 02819783, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.